Εντός έδρας ήττα για τον ΑΟΛ από τον ΑΟ Θήρας με 3-1

Την ήττα με 3-1 σετ (25-27, 25-23, 20-25, 14-25) γνώρισε ο ΑΟ Λαμίας στο παιχνίδι που διεξήχθη το απόγευμα του Σαββάτου (30/10) στο "Χαλκιοπούλειο" στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής της Volley League Γυναικών.

Η ομάδα του Ηλία Αγγέλη, προσπάθησε πολύ στα δύο πρώτα σετ και αφού έχασε το πρώτο στις λεπτομέρειες, πήρε το δεύτερο, ισοφαρίζοντας σε 1-1 δίνοντας νέο ενδιαφέρον στην αναμέτρηση. Ωστόσο στα άλλα δύο σετ, η λαμιώτικη ομάδα παρουσίασε αδυναμίες και ειδικά στο τέταρτο δεν μπόρεσε σε κανένα σημείο να ακολουθήσει το ρυθμό που επέβαλλαν οι φιλοξενούμενες, χάνοντας ένα ακόμη ματς, χωρίς να μπορέσουν να πάρουν έστω ένα βαθμό στο τάι μπρέικ.

Διαβάστε περισσότερα στο φύλλο του "Λ.Τ." της Τρίτης (2/11)

Tους κάλυψε όλους ο Σταϊκούρας !@ Tην συμβολή τριών κυβερνήσεων στην υλοποίηση του οδικού άξονα Ε-65 εξήρε με την ομιλία του στη χθεσινή τελετή παράδοσης του...