Εντός έδρας ήττα για τον ΑΟΛ με 3-0 από το Μαρκόπουλο

Την ήττα με 3-0 σετ (20-25, 15-25, 20-25) από το Μαρκόπουλο γνώρισε ο ΑΟ Λαμίας, στο παιχνίδι που διεξήχθη το απόγευμα της Τετάρτης (24/2) στο "Χαλκιοπούλειο" στο πλαίσιο της 9ης αγωνιστικής της Volley League Γυναικών.

Η ομάδα του Ηλία Αγγλέλη, παρά το γεγονός ότι παρουσίασε πολύ καλό πρόσωπο στο πρώτο και στο τρίτο σετ, τελικά δεν τα κατάφερε στις... λεπτομέρειες να πάρει ένα σετ, χάνοντάς τα και τα δύο δίνοντας έτσι την ευκαιρία στις φιλοξενούμενες να φύγουν από τη Λαμία με το "τρίποντο" ενώ οι Λαμιώτισσες έμειναν χωρίς πόντο σε ένα ακόμη φετινό παιχνίδι.

Γράφει η Γιώτα Τριανταφύλλου  Ποτάμι ο χρόνος,αναζητώ τη χαρά.Αγκαλιά, με πόδια μπλεγμένα, ξεβρασμένα θέλω κι ανάγκες,πιάστηκα στο πρώτο κλαδίπου περνούσε.Κοίταξα...