Καθημερινή Αδέσμευτη Εφημερίδα

Βραβεύτηκαν τα λαμπρά «μαθηματικά μυαλά» που διακρίθηκαν στους Πανελλήνιους Διαγωνισμούς - Όλα τα ονόματα των βραβευθέντων

Με «μαθηματική ακρίβεια» ανταμείφθηκαν οι κόποι των μαθητών που διακρίθηκαν στους Πανελλήνιους διαγωνισμούς Θαλής, Πυθαγόρας και Μικρός Ευκλείδης της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας για τη σχολική χρονιά 2021-2022.

Οι μαθητές βραβεύτηκαν σε ειδική τελετή που διοργάνωσε το Παράρτημα Φθιώτιδας της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρίας. H τελετή βράβευσης μαθητών πραγματοποιήθηκε στην αίθουσα του Πολιτιστικού Κέντρου του Δήμου Λαμιέων.

Παρόντες μεταξύ άλλων ο δήμαρχος Λαμιέων Θύμιος Καραΐσκος, ο αντιδήμαρχος Δημήτρης Τζούφλας, ο εντεταλμένος δημοτικός σύμβουλος για θέματα εκπαίδευσης Θανάσης Παπαχρήστος, ο Πρόεδρος Παραρτήματος Φθιώτιδας της Ε.Μ.Ε. Παναγιώτης Στεφανής, ο δάσκαλος Χρίστος Μαρκαντώνης και ο Παναγιώτης Ιακωβής καρδιολόγος ιδρυτικός πρόεδρος τμήματος AΧΕΠΑ στην Λαμία.

Ο Δήμαρχος Λαμιέων Θύμιος Καραϊσκος ο οποίος παραβρέθηκε στην εκδήλωση, συνεχάρη τον Πρόεδρο Παναγιώτη Στεφανή και τα μέλη του ΔΣ για την σπουδαία και άκρως παραγωγική και επιτυχημένη εκπαίδευση την οποία παρέχει το Παράρτημα της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρίας, αλλά κυριότερα τους μαθητές που κατάφεραν να ξεχωρίσουν σε Πανελλαδικό επίπεδο στους μαθηματικούς διαγωνισμούς βραβεύοντας τους για τις σπουδαίες επιδόσεις τους.




Οι μαθητές που βραβεύτηκαν:

A) Διαγωνισμός ΘΑΛΗΣ

1 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ, 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ
2 ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ
3 ΓΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣ
4 ΧΑΝΙ ΚΛΟΒΙΝ, ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΛΑΜΙΑΣ
5 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
6 ΦΟΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΝΙΚΟ, ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

(B1) Διαγωνισμός ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ: Μαθητές Γυμνασίου

1 ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 3ο ΛΑΜΙΑΣ
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, 3ο ΛΑΜΙΑΣ
3 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ, ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΑΜΙΑΣ
4 ΠΟΛΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΑΜΙΑΣ
5 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΑΜΙΑΣ
6 ΒΟΥΛΤΣΙΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΝΕΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

(B2) Διαγωνισμός ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ: Μαθητές Δημοτικού

1 ΜΑΚΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ, 9ο ΛΑΜΙΑΣ
2 ΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΝΕΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
3 ΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΝΕΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
4 ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ, 3ο ΛΑΜΙΑΣ
5 ΠΑΣΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ‐ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 3ο ΛΑΜΙΑΣ
6 ΠΟΛΙΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ, ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ
7 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, 2ο ΛΑΜΙΑΣ
8 ΤΣΑΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ‐ΙΩΑΝΝΑ, 16ο ΛΑΜΙΑΣ
9 ΒΑΒΟΥΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ, 7ο ΛΑΜΙΑΣ
10 ΜΑΪΣΤΡΟΣ ΦΙΛΟΔΩΡΟΣ, 15ο ΛΑΜΙΑΣ
11 ΚΑΨΟΥΛΗ ΧΑΡΑ, 17ο ΛΑΜΙΑΣ
12 ΓΩΓΟΣ ΜΑΡΙΟΣ, 8ο ΛΑΜΙΑΣ
13 ΤΣΙΜΠΟΥΚΑ ΕΛΕΝΑ, 16ο ΛΑΜΙΑΣ



(Γ) Διαγωνισμός ΜΙΚΡΟΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

1 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
2 ΜΑΡΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
3 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ, 1ο ΛΑΡΥΜΝΑΣ
4 ΚΟΥΤΣΛΙΩΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ, 1ο ΛΑΡΥΜΝΑΣ
5 ΚΛΟΗ‐ΛΕΪ ΓΟΥ, 1ο ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
6 ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ, 1ο ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
7 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ‐ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 1ο ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
8 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 2ο ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
9 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ, 2ο ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
10 ΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΝΕΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
11 ΤΑΝΤΟΣ ΘΑΝΟΣ, ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12 ΒΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13 ΠΕΣΤΑΝΑΚΟΥ ΤΖΕΣΙΚΑ, ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14 ΚΟΡΚΟΥ ΝΕΦΕΛΗ, ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ
15 ΤΖΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ
16 ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ, ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ
17 ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ, ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ
18 ΣΟΥΦΛΕΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, 1ο ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
19 ΠΛΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, 1ο ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
20 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, 2ο ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
21 ΜΠΟΤΣΗ ΜΑΡΙΑ, 2ο ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
22 ΡΕΓΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, 2ο ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
23 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, 2ο ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
24 ΦΕΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 2ο ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
25 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΘΗ, ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
26 ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
27 ΚΑΛΑΘΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ, ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
28 ΓΩΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
29 ΡΟΥΣΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
30 ΛΑΡΣΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ, ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
31 ΛΙΑΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
32 ΚΑΠΑΗ ΛΕΝΤΙΑΝΑ, ΚΑΣΤΡΙΟΥ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
33 ΑΜΙΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΚΑΣΤΡΙΟΥ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
34 ΜΠΟΝΤΟΥΡΡΙΣ ΠΑΥΛΟΣ, ΚΑΣΤΡΙΟΥ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
35 ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ, ΕΛΑΤΕΙΑΣ
36 ΔΙΑΝΕΛΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ, ΕΛΑΤΕΙΑΣ
37 ΧΑΡΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, 2ο ΕΧΙΝΑΙΩΝ
38 ΧΑΣΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ‐ΑΓΓΕΛΙΚΗ, 2ο ΕΧΙΝΑΙΩΝ
39 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, 1ο ΣΤΥΛΙΔΑΣ
40 ΜΠΑΡΟΥΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ‐ΣΟΦΙΑ, 1ο ΣΤΥΛΙΔΑΣ
41 ΚΑΦΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, 1ο ΣΤΥΛΙΔΑΣ
42 ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, 1ο ΣΤΥΛΙΔΑΣ
43 ΤΡΕΝΤΖΙΔΗ ΕΥΘΥΜΙΑ, 2ο ΣΤΥΛΙΔΑΣ
44 ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ, 2ο ΣΤΥΛΙΔΑΣ
45 ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΛΟΥΤΡΩΝ ΥΠΑΤΗΣ
46 ΖΑΓΓΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΛΟΥΤΡΩΝ ΥΠΑΤΗΣ
47 ΠΟΛΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΛΟΥΤΡΩΝ ΥΠΑΤΗΣ
48 ΚΡΙΤΣΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΜΩΛΟΥ
49 ΜΠΡΑΧΑΗ ΣΚΕΛΤΖΕΝ, ΜΩΛΟΥ
50 ΠΑΝΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, ΜΩΛΟΥ
51 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ, ΜΩΛΟΥ
52 ΣΟΥΛΟΒΑΡΙ ΜΑΤΙΑΣ, ΜΩΛΟΥ
53 ΣΠΑΘΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΜΩΛΟΥ
54 ΓΚΑΡΛΑΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 1ο ΛΑΜΙΑΣ
55 ΚΟΥΦΟΚΩΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, 1ο ΛΑΜΙΑΣ
56 ΝΤΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 1ο ΛΑΜΙΑΣ
57 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ, 1ο ΛΑΜΙΑΣ
58 ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, 1ο ΛΑΜΙΑΣ
59 ΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ‐ΗΛΙΤΣΑ, 1ο ΛΑΜΙΑΣ
60 ΚΑΛΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, 3ο ΛΑΜΙΑΣ
61 ΤΣΙΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, 3ο ΛΑΜΙΑΣ
62 ΜΠΑΜΠΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ, 3ο ΛΑΜΙΑΣ
63 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΡΙΣ, 3ο ΛΑΜΙΑΣ
64 ΞΥΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, 4ο ΛΑΜΙΑΣ
65 ΖΑΜΑΝΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ, 4ο ΛΑΜΙΑΣ
66 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, 4ο ΛΑΜΙΑΣ
67 ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ, 4ο ΛΑΜΙΑΣ
68 ΣΕΪΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, 6ο ΛΑΜΙΑΣ
69 ΧΑΛΑΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, 6ο ΛΑΜΙΑΣ
70 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΣ, 6ο ΛΑΜΙΑΣ
71 ΡΑΜΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ, 6ο ΛΑΜΙΑΣ
72 ΣΑΪΤΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ, 6ο ΛΑΜΙΑΣ
73 ΚΡΙΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, 6ο ΛΑΜΙΑΣ
74 ΜΠΛΕΝΤΖΑ ΕΙΡΗΝΗ, 8ο ΛΑΜΙΑΣ
75 ΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ‐ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 8ο ΛΑΜΙΑΣ
76 ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΔΡΟΣΟΣ, 8ο ΛΑΜΙΑΣ
77 ΚΑΡΓΑΔΟΥΡΟΥ ΛΥΔΙΑ, 9ο ΛΑΜΙΑΣ
78 ΜΠΛΟΥΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 9ο ΛΑΜΙΑΣ
79 ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ, 9ο ΛΑΜΙΑΣ
80 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ, 10ο ΛΑΜΙΑΣ
81 ΡΑΣΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, 10ο ΛΑΜΙΑΣ
82 ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, 10ο ΛΑΜΙΑΣ
83 ΦΥΣΟΛΟΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 10ο ΛΑΜΙΑΣ
84 ΔΟΥΒΛΕΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, 10ο ΛΑΜΙΑΣ
85 ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΗ ΜΑΡΙΑ, 10ο ΛΑΜΙΑΣ
86 ΤΖΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, 10ο ΛΑΜΙΑΣ
87 ΛΕΠΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 11ο ΛΑΜΙΑΣ
88 ΧΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, 11ο ΛΑΜΙΑΣ
89 ΠΕΡΛΕΠΕ ΚΑΛΛΙΟΠΗ‐ΕΛΕΟΝΩΡΑ, 11ο ΛΑΜΙΑΣ
90 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 11ο ΛΑΜΙΑΣ
91 ΜΠΛΟΥΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 11ο ΛΑΜΙΑΣ
92 ΜΑΛΑΤΕΣΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, 12ο ΛΑΜΙΑΣ
93 ΤΖΟΥΦΛΑ ΜΑΡΙΑ‐ΡΑΦΑΕΛΑ, 12ο ΛΑΜΙΑΣ
94 ΣΚΟΡΔΟΚΟΠΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, 12ο ΛΑΜΙΑΣ
95 ΚΡΟΥΣΤΑΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ, 12ο ΛΑΜΙΑΣ
96 ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, 12ο ΛΑΜΙΑΣ
97 ΓΟΝΗΣ ΘΕΜΗΣ, 13ο ΛΑΜΙΑΣ
98 ΠΑΛΑΜΙΩΤΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ, 13ο ΛΑΜΙΑΣ
99 ΘΕΟΧΑΡΗ ΜΑΡΙΑ‐ΕΛΕΝΗ, 14ο ΛΑΜΙΑΣ
100 ΘΕΜΕΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ, 14ο ΛΑΜΙΑΣ
101 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, 14ο ΛΑΜΙΑΣ
102 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, 14ο ΛΑΜΙΑΣ
103 ΚΑΡΑΒΙΔΑ ΞΑΝΘΗ, 16ο ΛΑΜΙΑΣ
104 ΛΙΑΓΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ, 16ο ΛΑΜΙΑΣ
105 ΤΣΙΚΡΙΠΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ, 16ο ΛΑΜΙΑΣ
106 ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 16ο ΛΑΜΙΑΣ
107 ΛΙΑΓΚΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ, 16ο ΛΑΜΙΑΣ
108 ΤΣΟΥΤΣΙΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ, 17ο ΛΑΜΙΑΣ
109 ΤΣΟΥΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 17ο ΛΑΜΙΑΣ
110 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ, 17ο ΛΑΜΙΑΣ
111 ΖΟΥΓΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, 17ο ΛΑΜΙΑΣ
112 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 17ο ΛΑΜΙΑΣ
113 ΚΑΛΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, 17ο ΛΑΜΙΑΣ
114 ΚΑΤΣΑΒΡΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, 17ο ΛΑΜΙΑΣ
115 ΚΟΥΝΑΝΟΥ ΛΥΔΙΑ, 17ο ΛΑΜΙΑΣ
116 ΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, 17ο ΛΑΜΙΑΣ
117 ΦΑΡΣΑΛΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ, 17ο ΛΑΜΙΑΣ
118 ΤΖΗΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, 18ο ΛΑΜΙΑΣ
119 ΜΠΕΪΝΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ‐ΙΩΑΝΝΗΣ, 20ο ΛΑΜΙΑΣ
120 ΤΣΙΚΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 20ο ΛΑΜΙΑΣ
121 ΚΟΥΡΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 21ο ΛΑΜΙΑΣ
122 ΣΙΟΥΤΑ ΣΟΦΙΑ, 21ο ΛΑΜΙΑΣ
123 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΛΟΥΚΑΣ, 21ο ΛΑΜΙΑΣ
124 ΤΣΕΛΟΥ ΑΓΝΗ, 21ο ΛΑΜΙΑΣ
125 ΑΓΓΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, 21ο ΛΑΜΙΑΣ
126 ΜΑΝΙΚΑ ΛΕΛΟΥΔΑ, 21ο ΛΑΜΙΑΣ
127 ΡΟΥΠΟΤΙΑ ΜΑΡΙΑ, 21ο ΛΑΜΙΑΣ
128 ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ‐ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ, 21ο ΛΑΜΙΑΣ
129 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, 22ο ΛΑΜΙΑΣ
130 ΓΚΕΡΙΚΟΥ ΑΝΝΑ‐ΜΑΡΙΑ, 22ο ΛΑΜΙΑΣ
131 ΒΛΑΧΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ, 22ο ΛΑΜΙΑΣ
132 ΚΑΛΟΒΕΛΩΝΗΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ, 22ο ΛΑΜΙΑΣ
133 ΥΦΑΝΤΗ ΦΡΟΣΩ, 22ο ΛΑΜΙΑΣ
134 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ, 22ο ΛΑΜΙΑΣ
135 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 23ο ΛΑΜΙΑΣ
136 ΡΑΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ‐ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, 23ο ΛΑΜΙΑΣ

    

 

Ενημερωτικά δελτία

Ενημερωθείτε άμεσα από την εφημερίδα μας για τις τελευταίες ειδήσεις μέσα από την ηλεκτρονική σας διεύθυνση.

Μηνιαίο αρχείο ειδήσεων

randomness