ΕΠΣΦ/Επιτροπή Διαιτησίας: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (17-18/11)
Τους διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις όλων των πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο (17-18/11), ανακοίνωσε χθες η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας.
Στο σημαντικότερο παιχνίδι της 8ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας, ανάμεσα στη Μαλεσίνα και το Νέο Κρίκελλο, διαιτητής ορίστηκε ο Λαθύρης με βοηθούς τους Κομήτη και Κουτσόβουλο ενώ ο ίδιος διαιτητής, θα διευθύνει και το ντέρμπι κορυφής του 2ου ομίλου της Β’ Κατηγορίας, που θα γίνει την Κυριακή (18/11), ανάμεσα στον Ατρόμητο Παλαιάς Γιαννιτσούς και τον Μεξιατικό αλλά με βοηθούς τους Κουρεμάδα και Καρανικόλα.
Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών του διημέρου (17-18/11):
Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας - 8η αγωνιστική
Σάββατο 17-11-2018 ΩΡΑ: 15.00
Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ –ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 - ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ
Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ - ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ (ΓΗΠ. ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ)
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α-ΒΛΑΧΟΣ
Αγώνας: ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΑ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΓΡΕΣΣΟΣ –ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α
Αγώνας: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ - ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΖΙΩΓΑΣ
Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ - ΚΗΦΙΣΣΟΣ
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ- ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας: ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΓΗΠ. ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ)
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ – ΚΟΛΟΒΟΣ
Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας - 7η αγωνιστική
Σάββατο 17-11-2018
Αγώνας: ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ - ΔΙΒΡΗ (ΓΗΠ. ΡΑΧΕΩΝ)
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ.
Βοηθοί: ΜΠΡΕΚΗΣ –ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (ΓΗΠ. ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ)
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί: ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ -ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ
Κυριακή 18-11-2018 ΩΡΑ: 15.00
Αγώνας: ΚΑΛΑΠΟΔΙ - ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας: ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ- ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α
Αγώνας: ΡΕΓΓΙΝΙ - ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ (ΓΗΠ. ΜΩΛΟΥ)
Διαιτητής: ΓΡΕΣΣΟΣ
Βοηθοί: ΑΔΑΜ- ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Αγώνας: ΚΟΜΝΗΝΟΣ - ΣΚΑΡΦΕΙΑ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί: ΖΙΩΓΑΣ –ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Αγώνας: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ.
Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ-ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Αγώνας: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ - ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ –ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Αγώνας: ΤΣΟΥΚΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ (ΓΗΠ. ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)
Διαιτητής: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ-ΒΛΑΧΟΣ
Αγώνας: ΟΜΒΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ –ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ
Αγώνας: ΓΑΡΔΙΚΙ – ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ (ΓΗΠ. ΑΜΟΥΡΙΟΥ)
Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ
Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ - ΓΛΥΦΑ
Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ
Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΦΡΑΝΤΖΗ
Διαιτητής: ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ -ΜΠΛΕΤΣΑΣ
Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-16 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Σάββατο 17-11-2018 ΩΡΑ: 10.30
Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΣΤΥΛΙΣ (ΓΗΠ. ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ)
Διαιτητής: ΜΠΡΕΚΗΣ
Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΓΗΠ. ΑΜΟΥΡΙΟΥ)
Διαιτητής: ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-14 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Κυριακή 18-11-2018 ΩΡΑ: 10.30
Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (ΓΗΠ. ΑΜΟΥΡΙΟΥ)
Διαιτητής: ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Αγώνας: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΜΩΛΟΥ –ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΓΗΠ. ΜΩΛΟΥ)
Διαιτητής: ΦΑΡΜΑΚΗΣ