Καθημερινή Αδέσμευτη Εφημερίδα

ΠΑΣ Λαμία: Την Κυριακή (19/9) με τον ΟΣΦΠ στο “Αθ. Διάκος”, την Τετάρτη (22/9) με ΑΕΚ

Την επόμενη Κυριακή (19/9) στις 20:30, θα υποδεχθεί ο ΠΑΣ Λαμία τον Ολυμπιακό στο ΔΑΚ “Αθανάσιος Διάκος” στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League, όπως έγινε γνωστό μετά το Δ.Σ. που πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Πέμπτης (9/9) και ανακοινώθηκε αργότερα το πρόγραμμα από τη 2η έως την 5η αγωνιστική.

Την Τρίτη αγωνιστική, η οποία θα είναι εμβόλιμη και θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη (22/9) οι «κυανόλευκοι» θα αγωνιστούν με την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ στις 20:30 ενώ για την 4η αγωνιστική, την Κυριακή (26/9), θα φιλοξενήσουν στις 18:15 τον Παναιτωλικό. Τέλος, την 5η αγωνιστική, ο Μιχάλης Γρηγορίου και οι παίκτες του δοκιμάζονται στη Νίκαια, κόντρα στον Ιωνικό.    

 

Το πρόγραμμα των αγωνιστικών από τη 2η έως και την 5η ημέρα:

 

2η Αγωνιστική

 

Σάββατο 18 Σεπτεμβρίου

 

20.30: Ιωνικός - Άρης

20.30: ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός

 

Κυριακή 19 Σεπτεμβρίου

 

16.00: Απόλλων Σμύρνης - Βόλος

18.15: Ατρόμητος - Παναιτωλικός

18.15: ΟΦΗ - ΑΕΚ

20.30: Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ

20.30: ΠΑΣ Λαμία - Ολυμπιακός

 

3η Αγωνιστική (εμβόλιμη)

 

Τετάρτη 22 Σεπτεμβρίου

 

18.15: Ολυμπιακός - Απόλλων Σμύρνης

18:15: ΟΦΗ - Αστέρας Τρίπολης

18:15: Παναιτωλικός - ΠΑΟΚ

20.30: ΑΕΚ – ΠΑΣ Λαμία

20.30: Άρης - Παναθηναϊκός

 

Πέμπτη 23 Σεπτεμβρίου

 

18.15: Ιωνικός - ΠΑΣ Γιάννινα

20.30: Βόλος - Ατρόμητος

 

4η Αγωνιστική

 

Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου

 

16.00: Παναθηναϊκός - Βόλος

18.15: ΠΑΣ Λαμία - Παναιτωλικός

20.30: Αστέρας Τρίπολης - Ολυμπιακός

20.30: ΠΑΟΚ - ΑΕΚ

 

Δευτέρα 27 Σεπτεμβρίου

 

17.15: ΠΑΣ Γιάννινα - ΟΦΗ

19.30: Απόλλων Σμύρνης - Ιωνικός

19.30: Ατρόμητος - Άρης

 

5η Αγωνιστική

 

Σάββατο 2 Οκτωβρίου

16.00: Βόλος - Αστέρας Τρίπολης

16.00: Άρης - Απόλλων Σμύρνης

 

Κυριακή 3 Οκτωβρίου

16.00: Ατρόμητος - ΠΑΣ Γιάννινα

16.00: Παναιτωλικός - ΑΕΚ

18.15: ΟΦΗ - ΠΑΟΚ

20.30: Ιωνικός – ΠΑΣ Λαμία

20.30: Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός

 

 

 

    

randomness