Καθημερινή Αδέσμευτη Εφημερίδα

Το πρόγραμμα της κανονικής περιόδου στη Euroleague

Τη σειρά των αγώνων που θα δώσουν στην κανονική περίοδο της Euroleague, προκειμένου να κλείσουν... θέση στα πλέι οφ της διοργάνωσης, έμαθαν σήμερα (14/7) Ολυμπιακός και Παναθηναϊκός, καθώς η διοργανώτρια αρχή ανακοίνωσε το πρόγραμμα της regular season για τη σεζόν 2022-23. Παράλληλα, οι «αιώνιοι» έμαθαν και τις ημερομηνίες διεξαγωγής των μεταξύ τους ευρωπαϊκών ντέρμπι. Το πρώτο ελληνικό "clasico" θα διεξαχθεί στο κλειστό των Ολυμπιακών εγκαταστάσεων, στο πλαίσιο της 16ης αγωνιστικής, στις 30 Δεκεμβρίου (21:00), ο νικητής του οποίου θα «κλείσει» με τον καλύτερο τρόπο τις ευρωπαϊκές υποχρεώσεις του για το 2022. Το δεύτερο ντέρμπι «αιωνίων» θα λάβει χώρα στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας, στο πλαίσιο της 32ης αγωνιστικής, στις 31 Μαρτίου (21:00), όταν «ερυθρόλευκοι» και «πράσινοι» θα βρίσκονται στην... τελική ευθεία της προσπάθειάς τους για πρόκριση στους «8».

Το πρόγραμμα της κανονικής περιόδου στη Euroleague για την αγωνιστική περίοδο 2022-23, το οποίο ανακοίνωσε σήμερα (14/7) η διοργανώτρια αρχή, έχει ως εξής:

1η αγωνιστική (6-7 Οκτωβρίου)
6/10
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)
Βιλερμπάν (Γαλλία)-Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)
Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)-Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)
Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)-Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)
Βαλένθια (Ισπανία)-Μπασκόνια (Ισπανία)
7/10
Αναντολού Εφές (Τουρκία)-Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)
Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)-Παρτιζάν (Σερβία)
Μπαρτσελόνα (Ισπανία)-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)-Μονακό (Γαλλία)

2η αγωνιστική (13-14 Οκτωβρίου)
13/10
Μονακό (Γαλλία)-Αναντολού Εφές (Τουρκία)
Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Μπαρτσελόνα (Ισπανία)-Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)
Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)-Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)
14/10
Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)
Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)-Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)
Μπασκόνια (Ισπανία)-Παρτιζάν (Σερβία)
Βαλένθια (Ισπανία)-Βιλερμπάν (Γαλλία)

3η αγωνιστική (18-19 Οκτωβρίου)
18/10
Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)-Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)
Αναντολού Εφές (Τουρκία)-Βαλένθια (Ισπανία)
Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)-Βιλερμπάν (Γαλλία)
Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)-Μονακό (Γαλλία)
Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)-Μπαρτσελόνα (Ισπανία)
Παρτιζάν (Σερβία)-Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)
19/10
Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Μπασκόνια (Ισπανία)-Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)
Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)

4η αγωνιστική (20-21 Οκτωβρίου)
20/10
Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)-Μπαρτσελόνα (Ισπανία)
Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)-Βαλένθια (Ισπανία)
Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)-Βιλερμπάν (Γαλλία)
Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)-Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)
Παρτιζάν (Σερβία)-Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)
21/10
Αναντολού Εφές (Τουρκία)-Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Μονακό (Γαλλία)
Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)-Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)
Μπασκόνια (Ισπανία)-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)

5η αγωνιστική (27-28 Οκτωβρίου)
27/10
Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Παρτιζάν (Σερβία)-Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)
Βαλένθια (Ισπανία)-Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Μονακό (Γαλλία)
Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)-Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)
28/10
Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)-Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)
Αναντολού Εφές (Τουρκία)-Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)
Μπαρτσελόνα (Ισπανία)-Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)
Βιλερμπάν (Γαλλία)-Μπασκόνια (Ισπανία)

6η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)
3/11
Μονακό (Γαλλία)-Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Παρτιζάν (Σερβία)
Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)-Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)
Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)-Αναντολού Εφές (Τουρκία)
4/11
Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)-Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)
Μπαρτσελόνα (Ισπανία)-Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Βαλένθια (Ισπανία)
Μπασκόνια (Ισπανία)-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)
Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)-Βιλερμπάν (Γαλλία)

7η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)
10/11
Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)-Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Παρτιζάν (Σερβία)
Βιλερμπάν (Γαλλία)-Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)
Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)-Μπαρτσελόνα (Ισπανία)
Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)-Αναντολού Εφές (Τουρκία)
11/11
Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)-Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Μπασκόνια (Ισπανία)
Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)-Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)
Βαλένθια (Ισπανία)-Μονακό (Γαλλία)

8η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)
17/11
Αναντολού Εφές (Τουρκία)-Μπαρτσελόνα (Ισπανία)
Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)-Βιλερμπάν (Γαλλία)
Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)-Βαλένθια (Ισπανία)
Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)-Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)
18/11
Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Μονακό (Γαλλία)-Μπασκόνια (Ισπανία)
Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)-Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)
Παρτιζάν (Σερβία)-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)

9η αγωνιστική (22-23 Νοεμβρίου)
22/11
Μονακό (Γαλλία)-Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)
Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)-Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)
Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)-Αναντολού Εφές (Τουρκία)
Βαλένθια (Ισπανία)-Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)
Μπαρτσελόνα (Ισπανία)-Παρτιζάν (Σερβία)
23/11
Βιλερμπάν (Γαλλία)-Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)
Μπασκόνια (Ισπανία)-Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)

10η αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)
24/11
Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)
Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)-Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)
Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)-Παρτιζάν (Σερβία)
25/11
Μονακό (Γαλλία)-Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)
Μπαρτσελόνα (Ισπανία)-Μπασκόνια (Ισπανία)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Βιλερμπάν (Γαλλία)
Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)-Αναντολού Εφές (Τουρκία)
Βαλένθια (Ισπανία)-Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)

11η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)
1/12
Αναντολού Εφές (Τουρκία)-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)-Μπαρτσελόνα (Ισπανία)
Βιλερμπάν (Γαλλία)-Μονακό (Γαλλία)
Μπασκόνια (Ισπανία)-Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)
Παρτιζάν (Σερβία)-Βαλένθια (Ισπανία)
2/12
Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)-Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)
Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)-Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)
Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)

12η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)
8/12
Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)-Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)
Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)-Βαλένθια (Ισπανία)
Παρτιζάν (Σερβία)-Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)
Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)-Μονακό (Γαλλία)
9/12
Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)-Αναντολού Εφές (Τουρκία)
Μπαρτσελόνα (Ισπανία)-Βιλερμπάν (Γαλλία)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)
Μπασκόνια (Ισπανία)-Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)

13η αγωνιστική (13-14 Δεκεμβρίου)
13/12
Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)-Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)
Βιλερμπάν (Γαλλία)-Παρτιζάν (Σερβία)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)
Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)
Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)-Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)
Βαλένθια (Ισπανία)-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
14/12
Αναντολού Εφές (Τουρκία)-Μπασκόνια (Ισπανία)
Μονακό (Γαλλία)-Μπαρτσελόνα (Ισπανία)
Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)-Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)

14η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)
15/12
Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)-Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)
Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)-Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)
Βιλερμπάν (Γαλλία)-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)-Βαλένθια (Ισπανία)
16/12
Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)-Μπασκόνια (Ισπανία)
Μονακό (Γαλλία)-Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)
Μπαρτσελόνα (Ισπανία)-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Παρτιζάν (Σερβία)-Αναντολού Εφές (Τουρκία)
Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)

15η αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)
22/12
Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)-Παρτιζάν (Σερβία)
Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)
Μπασκόνια (Ισπανία)-Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)
Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)-Βιλερμπάν (Γαλλία)
23/12
Αναντολού Εφές (Τουρκία)-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)-Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)
Βαλένθια (Ισπανία)-Μπαρτσελόνα (Ισπανία)
Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)-Μονακό (Γαλλία)

16η αγωνιστική (29-30 Δεκεμβρίου)
29/12
Μονακό (Γαλλία)-Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)
Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)-Αναντολού Εφές (Τουρκία)
Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)-Βαλένθια (Ισπανία)
Παρτιζάν (Σερβία)-Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)
Μπασκόνια (Ισπανία)-Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)
30/12
Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)-Μπαρτσελόνα (Ισπανία)
Βιλερμπάν (Γαλλία)-Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία) Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)

17η αγωνιστική (5-6 Ιανουαρίου)
5/1
Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)-Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)
Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)-Μπασκόνια (Ισπανία)
Μπαρτσελόνα (Ισπανία)-Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)
Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Παρτιζάν (Σερβία)-Μονακό (Γαλλία)
6/1
Αναντολού Εφές (Τουρκία)-Βιλερμπάν (Γαλλία)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)
Βαλένθια (Ισπανία)-Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)
Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)

18η αγωνιστική (10-11 Ιανουαρίου)
10/1
Μονακό (Γαλλία)-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)-Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)
Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)-Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)
Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)-Μπασκόνια (Ισπανία)
Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)-Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)
11/1
Βιλερμπάν (Γαλλία)-Μπαρτσελόνα (Ισπανία)
Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)-Παρτιζάν (Σερβία)
Βαλένθια (Ισπανία)-Αναντολού Εφές (Τουρκία)

19η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)
12/1
Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)-Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)
Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)-Μονακό (Γαλλία)
Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)-Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)
Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
13/1
Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)-Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)
Μπαρτσελόνα (Ισπανία)-Αναντολού Εφές (Τουρκία)
Βιλερμπάν (Γαλλία)-Βαλένθια (Ισπανία)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)
Παρτιζάν (Σερβία)-Μπασκόνια (Ισπανία)

20ή αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)
19/1
Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)-Μονακό (Γαλλία)
Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)-Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)
Μπασκόνια (Ισπανία)-Μπαρτσελόνα (Ισπανία)
Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Βαλένθια (Ισπανία)-Παρτιζάν (Σερβία)
20/1
Αναντολού Εφές (Τουρκία)-Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)
Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)-Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)
Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)-Βιλερμπάν (Γαλλία)

21η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)
26/1
Άλμπα Βερολίνου-(Γερμανία) Βαλένθια (Ισπανία)
Βιλερμπάν (Γαλλία)-Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)
Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)-Μπαρτσελόνα (Ισπανία)
27/1
Μονακό (Γαλλία)-Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)
Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)-Παρτιζάν (Σερβία)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)
Μπασκόνια (Ισπανία)-Αναντολού Εφές (Τουρκία)
Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)-Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)

22η αγωνιστική (31 Ιανουαρίου-1 Φεβρουαρίου)
31/1
Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Μπαρτσελόνα (Ισπανία)-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)
Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)-Μπασκόνια (Ισπανία)
Παρτιζάν (Σερβία)-Βιλερμπάν (Γαλλία)
Βαλένθια (Ισπανία)-Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)
Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)-Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)
1/2
Αναντολού Εφές (Τουρκία)-Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)
Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)-Μονακό (Γαλλία)
Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)

23η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)
2/2
Μπαρτσελόνα (Ισπανία)-Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)
Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)-Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)
Βαλένθια (Ισπανία)-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)
3/2
Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)-Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)
Μονακό (Γαλλία)-Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)
Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)-Παρτιζάν (Σερβία)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Αναντολού Εφές (Τουρκία)
Βιλερμπάν (Γαλλία)-Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)
Μπασκόνια (Ισπανία)-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)

24η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)
9/2
Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)-Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)
Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)-Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)
Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)-Παρτιζάν (Σερβία)
Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)-Μπαρτσελόνα (Ισπανία)
10/2
Αναντολού Εφές (Τουρκία)-Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)
Μονακό (Γαλλία)-Βιλερμπάν (Γαλλία)
Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)-Μπασκόνια (Ισπανία)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Βαλένθια (Ισπανία)

25η αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)
23/2
Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)-Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)
Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Παρτιζάν (Σερβία)-Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)
Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)-Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)
24/2
Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)-Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)
Βιλερμπάν (Γαλλία)-Αναντολού Εφές (Τουρκία)
Βαλένθια (Ισπανία)-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)-Μπασκόνια (Ισπανία)
Μπαρτσελόνα (Ισπανία)-Μονακό (Γαλλία)

26η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)
2/3
Μονακό (Γαλλία)-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)
Μπαρτσελόνα (Ισπανία)-Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Αναντολού Εφές (Τουρκία)
Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)-Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)
3/3
Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)-Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)
Βιλερμπάν (Γαλλία)-Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)
Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Παρτιζάν (Σερβία)-Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)
Μπασκόνια (Ισπανία)-Βαλένθια (Ισπανία)

27η αγωνιστική (7-8 Μαρτίου)
7/3
Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)-Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Μπαρτσελόνα (Ισπανία)
Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)-Βιλερμπάν (Γαλλία)
Βαλένθια (Ισπανία)-Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)
Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)-Παρτιζάν (Σερβία)
Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)-Μπασκόνια (Ισπανία)
8/3
Μονακό (Γαλλία)-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)-Αναντολού Εφές (Τουρκία)
Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)-Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)

28η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)
9/3
Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)-Βιλερμπάν (Γαλλία)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)
Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)-Παρτιζάν (Σερβία)
Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)-Βαλένθια (Ισπανία)
10/3
Αναντολού Εφές (Τουρκία)-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)
Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)-Μπαρτσελόνα (Ισπανία)
Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)-Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)
Μπασκόνια (Ισπανία)-Μονακό (Γαλλία)

29η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)
16/3
Αναντολού Εφές (Τουρκία)-Παρτιζάν (Σερβία)
Μονακό (Γαλλία)-Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)
Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)-Μπασκόνια (Ισπανία)
Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)-Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)
17/3
Μπαρτσελόνα (Ισπανία)-Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)
Βιλερμπάν (Γαλλία)-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)-Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)
Βαλένθια (Ισπανία)-Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)

30ή αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)
23/3
Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)-Μπασκόνια (Ισπανία)
Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)-Αναντολού Εφές (Τουρκία)
Βιλερμπάν (Γαλλία)-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Μπαρτσελόνα (Ισπανία)
24/3
Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)-Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)
Μονακό (Γαλλία)-Βαλένθια (Ισπανία)
Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)-Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)
Παρτιζάν (Σερβία)-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)-Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)

31η αγωνιστική (28-29 Μαρτίου)
28/3
Αναντολού Εφές (Τουρκία)-Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)
Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)-Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)
Παρτιζάν (Σερβία)-Μπαρτσελόνα (Ισπανία)
Μπασκόνια (Ισπανία)-Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)
29/3
Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)-Βαλένθια (Ισπανία)
Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)-Μονακό (Γαλλία)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Βιλερμπάν (Γαλλία)
Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)-Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)

32η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)
30/3
Αναντολού Εφές (Τουρκία)-Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)
Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)-Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)
Μπαρτσελόνα (Ισπανία)-Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)
31/3
Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)-Βαλένθια (Ισπανία)
Βιλερμπάν (Γαλλία)-Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Μπασκόνια (Ισπανία)-Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)
Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)-Μονακό (Γαλλία)
Παρτιζάν (Σερβία)-Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)

33η αγωνιστική (6-7 Απριλίου)
6/4
Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)-Αναντολού Εφές (Τουρκία)
Μπασκόνια (Ισπανία)-Βιλερμπάν (Γαλλία)
Βαλένθια (Ισπανία)-Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)
Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)-Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)
7/4
Μονακό (Γαλλία)-Παρτιζάν (Σερβία)
Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)
Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)-Μπαρτσελόνα (Ισπανία)

34η αγωνιστική (13-14 Απριλίου)
13/4
Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)-Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)
Άλμπα Βερολίνου (Γερμανία)-Βιλερμπάν (Γαλλία)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)-Μπασκόνια (Ισπανία)
Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)-Ρεάλ Μαδρίτης (Ισπανία)
Βίρτους Μπολόνια (Ιταλία)-Αρμάνι Μιλάνο (Ιταλία)
14/4
Αναντολού Εφές (Τουρκία)-Μονακό (Γαλλία)
Μπαρτσελόνα (Ισπανία)-Βαλένθια (Ισπανία)
Παρτιζάν (Σερβία)-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (ΕΛΛΑΔΑ)
Μπάγερν Μονάχου (Γερμανία)-Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)

 

ΠΗΓΗ ΑΠΕ

    

 

randomness