Τιμήθηκαν για την προσφορά τους στην ΝΔ οι Κώστας Σταϊκούρας και Θανάσης Χειμάρας.
Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε ο χορός της ΝΟΔΕ Φθιώτιδας της Νέας Δημοκρατίας, στην οποία παραβρέθηκε για την κεντρική ομιλία ο Αντιπρόεδρος του κόμματος Κωστής Χατζηδάκης.
Με απόφαση της ΝΟΔΕ Φθιώτιδας τιμήθηκαν για την προσφορά τους στην παράταξη και τον τόπο ο κ. Κώστας Σταϊκούρας, πρώην Διευθυντής του πολιτικού γραφείου του πρώην Πρωθυπουργού Κώστα Καραμανλή και ο πρώην βουλευτής και πρώην Νομάρχης κ. Αθανάσιος Χειμάρας.