Καθημερινή Αδέσμευτη Εφημερίδα

Εκλογές στον Συμβολαιογραφικό Σύλλογο Αθηνών-Πειραιώς: Δείτε τα αποτέλεσμτα

Δείτε τα αποτελέσματα των εκλογών στον Συμβολαιογραφικό Σύλλογο Αθηνών – Πειραιώς – Αιγαίου και Δωδεκανήσου

ΕΚΛΟΓΗ  ΠΡΟΕΔΡΟΥ

Ψήφισαν:                                                         1.116

Λευκά ψηφοδέλτια                                            48

Άκυρα ψηφοδέλτια                                            13

Έγκυρα ψηφοδέλτια                                       1.055

Έλαβαν:

Ρούσκας Γεώργιος                                                          529

Αναγνωστόπουλος Θεόδωρος                                      526

ΠΡΟΕΔΡΟΣ εκλέγεται ο κ. Γεώργιος Ρούσκας

ΕΚΛΟΓΗ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ

Ψήφισαν:                                                                     1.120

Λευκά ψηφοδέλτια                                                         11                             

Άκυρα ψηφοδέλτια                                                        16              

Έγκυρα ψηφοδέλτια                                                 1.093                    

Έλαβαν:

Συνδυασμός «Ενωτική Παρέμβαση Συμβολαιογράφων»                           573

(εκλέγονται   ( 6 ) σύμβουλοι)

Συνδυασμός «Δυναμική Πνοή » (για τη Συμβολαιογραφία

της Νέας Εποχής)                                                                                            429

(εκλέγονται   ( 5 ) σύμβουλοι)

Συνδυασμός «Σεβασμός και Ανανέωση»                                                         60

(εκλέγεται  ( 1 ) σύμβουλος)

Συνδυασμός «Αγωνιστική Κίνηση Συμβολαιογράφων»                                  31

(δεν εκλέγονται σύμβουλοι)

 

Κατά υποψηφίους έλαβαν:

α)      Από το συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ

ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΩΝ»

  1. Κοντογεώργου Ελένη του Βασιλείου                              364
  2. Χαλκίδης Θεόδωρος του Αναστασίου                            278
  3. Καραστάθη Ευτυχία του Νικολάου                                267
  4. Δανιάς Χρήστος του Κωνσταντίνου                               214
  5. Σεφεριάδης Μηνάς του Σαράντη                                    204
  6. Παπαθέου Νικόλαος του Ιωάννου                                  189
  7. Δράγιος Αθανάσιος του Αριστείδη                                   182
  8. Σταύρος Κουταλιανός του Αναστασίου                           180
  9. Ανδρεάδου Φωτεινή του Ιωάννου                                     57
  10. Χρυσούλα Μπιμπλή του Ευαγγέλου                                  55
  11. Τσοπάνη Ιφιγένεια του Νικολάου                                     46
  12. Μαυράκης Ιωάννης του Ευαγγέλου                                 42

(εκλέγονται Σύμβουλοι οι   ( 6 ) πρώτοι)

 

β)      Από το συνδυασμό «ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΠΝΟΗ» (για τη Συμβολαιογραφία της Νέας Εποχής)

 

  1. Μάνδρου Χριστίνα του Γεωργίου                                                233
  2. Κουτάς Παναγιώτης-Οράτιος του Πέτρου                                  210
  3. Τσερτσιγιάννη Ελένη του Στυλιανού                                            188
  4. Αλεξοπούλου Αλεξάνδρα του Ανδρέα                                          185
  5. Λίνας Σταμάτιος του Χρήστου                                                        174
  6. Δέδες Κωνσταντίνος του Αριστομένη                                             141
  7. Τριανταφυλλάκης Γεώργιος του Ελευθέριου                                  140
  8. Κανδαράκης Κωνσταντίνος του Αλεξάνδρου                                 108
  9. Τσαγκάρη Μαρία του Παναγιώτου                                                 108
  10. Ηλιάδου Βαρβάρα του Πλούταρχου                                                102
  11. Χριστοδουλάτου Μαργαρίτα Χρυσαυγή του Χρήστου                     83
  12. Θεοδωράκου Παρασκευή του Αριστείδη                                          65

(εκλέγονται Σύμβουλοι ο υποψήφιος Πρόεδρος Θεόδωρος Αναγνωστόπουλος και οι τέσσερις (4) πρώτοι)

γ)      Από το συνδυασμό «ΣΕΒΑΣΜΟΣ και ΑΝΑΝΕΩΣΗ»

  1. Κορομπέλη Λαμπρινή του Νικολάου                                              42
  2. Τζιόβα Αικατερίνη του Βασιλείου                                                      40

(εκλέγεται σύμβουλος η πρώτη)

δ)      Από το συνδυασμό «ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΩΝ»

  1. Μαλαγάρη Σταυρούλα του Αντωνίου                                               20
  2. Δάλλας Παναγιώτης του Ευαγγέλου                                                  19
  3. Καλογήρου Κωνσταντινιά του Βασιλείου                                          19

(δεν εκλέγονται Σύμβουλοι)

ΠΗΓΗ 15MINUTES

    

randomness