Καθημερινή Αδέσμευτη Εφημερίδα

Το πρόγραμμα από την 6η έως την 17η αγωνιστική

Το πλήρες πρόγραμμα από την 6η έως την 17η αγωνιστική του φετινού πρωταθλήματος της Super League Interwetten, ανακοίνωσε η διοργανώτρια αρχή, όπως αυτό αποφασίστηκε στη χθεσινή συνεδρίαση του Διοικητικού της Συμβουλίου.

Το πρόγραμμα περιλαμβάνει μία εμβόλιμη αγωνιστική (14η), που θα γίνει από 14 έως 16 Δεκεμβρίου, ενώ μεσοβδόμαδα θα γίνουν και οι πρώτες αναμετρήσεις μετά τη διακοπή των Χριστουγέννων, με τη 16η αγωνιστική να έχει προγραμματιστεί το διήμερο 4-5 Ιανουαρίου.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα που ανακοίνωσε η Super League:

 

6η Αγωνιστική

 

Σάββατο 16 Οκτωβρίου

 

18.15: Απόλλων Σμύρνης – Αστέρας Τρίπολης

20.30: Παναθηναϊκός – Ιωνικός

 

Κυριακή 17 Οκτωβρίου

 

16.00:  Παναιτωλικός – ΟΦΗ

16.00: ΠΑΟΚ – ΝΠΣ Βόλος                        

20.30: ΑΕΚ – Ατρόμητος                     

20.30: ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός           

 

Δευτέρα 18 Οκτωβρίου

 

19.30: ΠΑΣ Λαμία - Άρης                        

 

7η Αγωνιστική

 

Σάββατο 23 Οκτωβρίου

 

18.15: Ατρόμητος – Ιωνικός                 

19.00: Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Γιάννινα

20.30: Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός     

 

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

 

16.00: ΝΠΣ Βόλος – ΑΕΚ                         

16.00: Άρης – Παναιτωλικός                 

18.15: ΟΦΗ – ΠΑΣ Λαμία                         

20:30: Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ                   

 

8η Αγωνιστική

 

Σάββατο 30 Οκτωβρίου

 

19.30: Παναιτωλικός – Ολυμπιακός           

19.30: ΠΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης              

 

Κυριακή 31 Οκτωβρίου

 

15.00: ΠΑΣ Λαμία – Ατρόμητος                   

17.15: Παναθηναϊκός – ΟΦΗ                   

19.30: ΑΕΚ – Άρης                          

19.30: ΠΑΣ Γιάννινα – Αστέρας Τρίπολης     

 

Δευτέρα 1 Νοεμβρίου

 

19.30: Ιωνικός – ΝΠΣ Βόλος                      

 

9η Αγωνιστική

 

Σάββατο 6 Νοεμβρίου

 

17.15: ΟΦΗ – Ατρόμητος

17.15: ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός

19.30: Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΚ               

 

Κυριακή 7 Νοεμβρίου

 

15.00: Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΣ Λαμία            

17.15: ΝΠΣ Βόλος – Άρης                        

19.30: Ολυμπιακός – Ιωνικός                

19.30: Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ                 

 

10η Αγωνιστική

 

Σάββατο 20 Νοεμβρίου

 

15.00: ΝΠΣ Βόλος – ΟΦΗ                         

19.30: Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα                 

19.30: Ιωνικός – Αστέρας Τρίπολης          

 

Κυριακή 21 Νοεμβρίου

 

17.15: Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης      

19.30: ΑΕΚ – Ολυμπιακός                    

19.30: Ατρόμητος – ΠΑΟΚ                    

 

Δευτέρα 22 Νοεμβρίου

 

19.30: ΠΑΣ Λαμία – Παναθηναϊκός

 

11η Αγωνιστική

 

Σάββατο 27 Νοεμβρίου

 

17.15: Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος        

19.30: Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Λαμία             

19.30: ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ                  

 

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

 

15.00: Ολυμπιακός – ΝΠΣ Βόλος                  

15.00: ΟΦΗ – Ιωνικός                       

19.30: Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός         

19.30: ΠΑΟΚ – Άρης                         

 

12η Αγωνιστική

 

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου

 

17.15: ΝΠΣ Βόλος – Παναιτωλικός                

17.15: Ατρόμητος – Απόλλων Σμύρνης         

19.30: ΟΦΗ – Ολυμπιακός                    

 

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου

 

17.15: Ιωνικός – ΠΑΟΚ                      

19.30: ΑΕΚ – Παναθηναϊκός                  

19.30: Άρης – Αστέρας Τρίπολης             

 

Δευτέρα 6 Δεκεμβρίου

 

19.30: ΠΑΣ Λαμία – ΠΑΣ Γιάννινα                

 

13η Αγωνιστική

 

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου

 

17.15: Παναθηναϊκός – Ατρόμητος            

17.15: ΠΑΣ Γιάννινα – ΝΠΣ Βόλος                

19.30: Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ              

19.30: Παναιτωλικός – Ιωνικός              

 

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου

 

15.00: Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ               

17.15: ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Λαμία                        

19.30: Ολυμπιακός – Άρης                   

 

14η Αγωνιστική

 

Τρίτη 14 Δεκεμβρίου

 

17.15: Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός     

 

Τετάρτη 15 Δεκεμβρίου

 

17.15: ΠΑΣ Λαμία – ΝΠΣ Βόλος                       

17.15: ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ                 

19.30: Απόλλων Σμύρνης – Παναθηναϊκός      

19.30: Ατρόμητος – Ολυμπιακός              

 

Πέμπτη 16 Δεκεμβρίου

 

17.15: ΟΦΗ – Άρης                          

19.30: Ιωνικός – ΑΕΚ                       

 

15η Αγωνιστική

 

Σάββατο 18 Δεκεμβρίου

 

19.30: Παναιτωλικός – Ατρόμητος            

 

Κυριακή 19 Δεκεμβρίου

 

15.00: Ολυμπιακός – ΠΑΣ Λαμία                  

17.15: ΝΠΣ Βόλος – Απόλλων Σμύρνης             

19.30: Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα         

19.30: ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης             

19.30: ΑΕΚ – ΟΦΗ                           

19.30: Άρης – Ιωνικός                      

 

16η Αγωνιστική

 

Τρίτη 4 Ιανουαρίου 2022

 

17.15: ΠΑΣ Γιάννινα – Ιωνικός              

19.30: Αστέρας Τρίπολης – ΟΦΗ              

 

Τετάρτη 5 Ιανουαρίου 2022

 

17.15: Ατρόμητος – ΝΠΣ Βόλος                   

17.15: ΠΑΣ Λαμία – ΑΕΚ                         

19.30: Απόλλων Σμύρνης – Ολυμπιακός        

19.30: ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός                 

21.30: Παναθηναϊκός – Άρης

 

17η Αγωνιστική

 

Σάββατο 8 Ιανουαρίου 2022

 

19.30: ΟΦΗ – ΠΑΣ Γιάννινα                  

 

Κυριακή 9 Ιανουαρίου 2022

 

15.00: Άρης – Ατρόμητος                    

15.00: Παναιτωλικός – ΠΑΣ Λαμία                

17.15: ΝΠΣ Βόλος – Παναθηναϊκός                

19.30: ΑΕΚ – ΠΑΟΚ                          

19.30: Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης       

 

Δευτέρα 10 Ιανουαρίου 2022

 

19.30: Ιωνικός – Απόλλων Σμύρνης   

 

        

    

randomness